امکانات

<-!-JAP8NTl->

 موقعیت مکانی پانسیون لوکس به آفرین نزدیک به مراکز آموزشی و دانشگاهی تهران انتخاب گردیده و فاصله کمتر از یک دقیقه با وسایل نقلیه عمومی از جمله مترو تهران و اتوبوس های BRT  این پانسیون با بنایی نو ساز را از نظرمکانی به  یکی از مناسب ترین پانسیون های تهران تبدیل نموده است.

 

قسمت مدیریت ، پذیرش و دفتر اداری ، حسابداری :

قسمت مدیریت، پذیرش و دفتراداری ، حسابداری پانسیون لوکس به آفرین در طبقه همکف قسمت راست بعد از ورودی پانسیون واقع گردیده و که مدیر شیفت در سه شیفت 8 ساعته ،به صورت 24 ساعته،و پرسنل اداری و حسابداری از ساعت 8:30 صبح تا ساعت 17 بعد از ظهردر این مکان  به امور مراجعه کنندگان و دانشجویان رسیدگی و همواره درجهت رفع مشکلات احتمالی و نیاز های دانشجویان و کارمندان تمام تلاش خود را بکار میگیرند.

1
2
3

 

لابی پانسیون:

لابی پانسیون لوکس به آفرین به منظور پذیرایی از مراجعه کنندگان ومهمانان در قسمت مرکزی طبقه همکف واقع گردیده است، دانشجویان و کارمندان ساکن پانسیون نیز می توانند از لابی پانسیون استفاده نمایند.

1

 

 

اتاق کامپیوتر:

با نظر به اینکه امروزه کامپیوترواینترنت جزء جدایی ناپذیرزندگی روزمره افراد به خصوص قشر جوان و دانشجو است ، پانسیون لوکس به آفرین اقدام به ایجاد اتاق کامپیوتر مجهز به اینترنت پرسرعت ADSL در قسمت انتهایی طبقه همکف نموده وهمچنین کل پانسیون تحت پوشش اینترنت Wi Fi پرسرعت رایگان می باشد که هر دانشجو با کلمه کاربری و رمز عبور منحصر به خود که در روز اول سکونت در اختیار ایشان قرار میگیرد امکان استفاده از اینترنت را به صورت نا محدود در طول مدت اقامت در پانسیون لوکس به آفرین دارا می باشد.

1
2
3
4

 

سالن مطالعه:

با توجه به اینکه یکی از نیاز های اساسی دانشجویان و کارمندان ، داشتن محیطی آرام برای مطالعه  است ،خوابگاه لوکس به آفرین با در نظر گرفتن این نیاز اساسی ، سالن مطالعه ای با در نظر گرفتن  شرایط مناسب محیطی  و نوری برای مطالعه ،در محل زیر همکف پانسیون ایجاد نموده است، پانسیون لوکس به آفرین امید دارد دانشجویان و کارمندان با استفاده از امکانات در نظر گرفته شده به عالی ترین موفقیت های تحصیلی و شغلی نایل آیند.

1
2
3
 

 

آشپزخانه  مرکزی و سالن غذا خوری:

یکی از مشکلات معمول درخوابگاهها و پانسیون های دانشجویی پخت و پز افراد در داخل واحد ها می باشد که موجب نارضایتی سایرین میگردد، برای رفع این مسئله پانسیون لوکس به آفرین آشپزخانه ای مرکزی با اجاق گازهای متعدد سه شعله ، مایکروو ، یخچال و سینک ظرف شویی در طبقه زیر همکف و سمت چپ سالن تعیبه نموده است که امکان ایجاد پخت و پز، نگهداری مواد غذایی و شستن ظروف را ایجاد نموده است.

در قسمت جلویی آشپزخانه ، سالن غذا خوری واقع گردیده که دانشجویان می توانند در آنجا غذای خود را صرف کنند ، در سالن غذا خوری آب جوش به صورت 24 ساعته آماده ارایه به افراد در فلاکس های چای مخصوص هر اتاق، می باشد
1
2
3
4

 

خانه داری و رختشویی خانه و نمازخانه :

پانسیون لوکس به آفرین رعایت نظافت کل مجموعه را یکی از اصول اساسی خود قرار داده است و برای تحقق این مهم ، پرسنل خانه داری به صورت روزانه کل محوطه های عمومی واحد ها را نظافت می نمایند.

برای حفظ حریم خصوصی افراد ، دانشجویان و کارمندان تخت و اتاق خود را شخصا می بایست منظم نمایند.

رختشویی خانه در روبروی قسمت خانه داری واقع گردیده و درجنب قسمت خانه داری ، نماز خانه ای برای عبادت و نیایش در نظر گرفته شده است

1
2

 

اتاق ها:

واحدهای  پانسیون لوکس به آفرین با استفاده از بهترین امکانات  مجهز شده ، درهر واحد یک حال مبله درمرکز واقع شده که این محل مجهز به تلویزیون LEDو تلفن سانترال و فرش می باشد ، اتاق های پانسیون ، آشپزخانه ، سرویس بهداشتی در اطراف حال مرکزی واقع گردیده است.

اتاق های پانسیون لوکس به آفرین با توجه به نیازها و سلایق گوناگون طراحی شده  که شامل اتاق های دو تخته ، چهار تخته ، شش تخته و هشت تخته می باشند که هر اتاق دارای امکانات سرمایشی و گرمایشی مناسب، کمد برای هر شخص با کلید ، میز تحریر ، میز آرایش  و فرش می باشد.

تشک های استفاده شده ، تشک های استاندارد خوشخواب بوده و به جهت مسایل بهداشتی هر شخص لحاف و بالش خود را شخصا باید تهیه نماید.

با توجه به درخواست افراد این امکان برای پانسیون وجود دارد که اتاق های تک نفره نیزبه متقاضیان ارایه دهد.

برای هر شخص نیزیک جاکفشی با قفل در نظر گرفته شده است. 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 

 

 

 

شعبه ولیعصر

میدان ولی عصر- اول کریمخان زند – خیابان به آفرین-کوچه دادی-پلاک 2

تلفن تماس:   88941900(خط ویژه)   88941868  09121948870

فکس:88821168

شعبه ظفر

بزرگراه مدرس - ٢٠٠ متر بالاتر از خيابان ظفر ( دستگردي) نبش مدرس و دولتشاد غربی

ويا بزرگراه مدرس خيابان ظفر انتهای خيابان فريد افشار انتهای دولتشاد غربی پلاك ٦١

تلفن :٨٠ -٠٢١٢٢٦٢٢٨٧٦

فاكس: ٠٢١٢٢٦٢٢٨٨١

© 2017 Behafarin.net. All Rights Reserved.