پانسیون به آفرین ظفر یکی از شعبات جدید مجموعه پانسیونهای به آفرین می باشد که در شمال تهران و اقع در خیابان ظفر ، در ساختمانی نو ساز در 7 طبقه و با مساحتی بالغ بر 1300 متر مربع احداث شده که دسترسیهای متعددی به ایستگاههای مترو ، اتوبوس و سایر وسایل حمل و نقل عمومی را دارد . پانسیون به آفرین دارای پروانه بهره برداری از سازمان میراث فرهنگی و مجوز اتحادیه هتلهای استان تهران و بعنوان واحد نمونه منتخب سازمان میراث فرهنگی می باشد .
 
1
2
3
 
اتاقهای این پانسیون از تختهای استاندارد 2 الی 6 تخته با تشکهای خوش خواب همراه با فرش ، میز ارایش ، یخچال فریزر تجهیز شده و کمدهای لباس ، کمد آشپزخانه و جا کفشی برای هر شخص بصورت مستقل و مجزا پیش بینی شده است .
 
2
3
 
 
هر طبقه دارای سالن نشيمن مجهز به تلويزيون 49 اينچ LED,مبلمان مدرن،فرش،آشپزخانه MDF به همراه ماشين لباسشويی،ماكروويو و سايرامكانات رفاهی با بهترين برندهای روز مي باشد.
 
1
2
3
 
 

طبقه پنجم مجموعه به کافی شاپ ، روف گاردن ، آلاچیق با آبنما و فضای سبز چشم نواز اختصاص یافته است .

 
1
2
3
4
 

طبقه همكف شامل بخش های مديريتی،لابی،كتابخانه،سالن غذاخوری و آشپزخانه مركزی مي باشد كه با وسايل به روز مجهز شده است.

 
1
3
2
4
5
6
 
 

طبقه زير ساختمان شامل سالن ورزش و ايروبيك مجهز به دستگاه ها و ساير امكانات ورزشی و نيز حمام ها و سرويس های بهداشتی ايرانی و فرنگی متعدد می باشد.

  

1
2
3

این مجموعه دارای اینترنت پر سرعت نامحدود در تمام طبقات و اتاقها بوده و مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی تهویه مطبوع داکت اسپیلیت می باشد .
خط مش مدیریتی پانسیونهای به آفرین ایجاد فضای امن همراه با آرامش حداکثری در محیطی صمیمی با بالاترین استانداردهای اقامتی در سطح پانسیونها می باشد . نظافت کلیه قسمتهای عمومی پانسیون توسط خدمه کارآزموده و بصورت روزانه صورت می گیرد و بمنظور تأمین امنیت لازم کلیه قسمتهای عمومی ساختمان توسط دوربینهای مدار بسته کنترل می گردد.